0850 711 75 36

info@aeroradmedikal.com

Adap Sk. No:17/A Pendik İstanbul

ArabicEnglishRussianTurkish

Cihaz Alım Satım Hizmetleri

Doğru model ve yazılımı belirlemeye yönelik danışmanlık: Hangi modele veya yükseltmeye ihtiyacınız olduğundan emin olmanıza yardımcı oluruz. Cihazının servis loglarını okumakla kalmıyoruz, mühendislerimiz kullanılmış bir cihazı önermeden önce her sistemin ayrıntılı bir incelemesini yapıyor. Son model çok parçalı tarayıcılar da dahil olmak üzere klinik ve bütçe ihtiyaçlarınıza uygun doğru sistemi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Üretici firma sertifikalı mühendislerden oluşan kadro: AeroRAD üretici firma eğitimlerini almış uzmanlardan oluşan servis sağlayıcısıdır. AeroRAD’dan satın aldığınız cihazı, alt sistemler, yazılımlar ve hatta pahalı dedektörler dahil olmak üzere tüm bileşenler kapsamlı bir kalite denetimine tabi tutulur.

Kapsamlı saha planlaması ve kurulum: Yeni bir oda kurulumu veya kullanılmış bir cihazı yenisiyle değiştirme projenizde süreçleri etkin bir şekilde yönetebilir, aksaklıkları önleyebiliriz. Saha planlamasını yaparak yeni cihazınızı kurulumdan elektronik hasta kayıtlarını arşivlemek ve erişmek için radyoloji bilgi sisteminize bağlantısının sağlanmasına kadar kurulumları gerçekleştirebiliriz.